logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом"

Загальна інформація

За ініціативою громадської спілки "Спілка автоматизаторів бізнесу" 21 лютого 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом".

На конференції обговорювались:

  • проблеми та перспективи підготовки фахівців з технічних і економічних спеціальностей;
  • організаційні форми і досвід співпраці бізнесу з навчальними закладами;
  • питання підвищення кваліфікації викладачів, які готують спеціалістів з автоматизації бізнесу (як програмістських, так і прикладних напрямків), задачі і завдання підготовки спеціалістів для підвищення продуктивності при розробці, впровадженні та використанні інформаційних систем.

Визначені переваги і перспективи використання інформаційної системи ІТС у формуванні професійних якостей майбутніх бухгалтерів, консультантів та ІТ-спеціалістів.

У роботі конференції взяли участь викладачі  кафедри програмної інженерії та інформаційних систем: завідувач кафедри програмної інженерії та ІС, д.т.н., професор Криворучко О. В., доценти Рзаєва С. Л., Палагута К. О., Столярчук І. А., викладач Десятко А. М., а також представник кафедри вищої та прикладної математики доцент Гладка Ю. А. З доповідями виступили Столярчук І. А. та Палагута К. О.

Відбулося плідне спілкування, встановлені ділові контакти та окреслені плани на подальшу співпрацю з представниками бізнесу, вищих навчальних закладів, зокрема з головою НОК Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe" в Україні, головою активу ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України" Володимиром Бузмаковим.

21.02.2018
42265
967
остання редакція 25.02.2018
Vega