logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

КНТЕУ за поширення екологічних знань

Загальна інформація

Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ доцент Пасальський Б.К., старший викладач Чикун Н.Ю. 1 березня 2018 року взяли участь в презентації 7 видань серії "Бібліотека екологічних знань", започаткованої Державною екологічною академією за підтримкою Міністерства екології та природних ресурсів України.

Презентація відбулась у приміщенні Орхуського інформаційно-просвітницького центру за участю представників керівництва Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства освіти та науки, засобів масової інформації, громадських організацій.

Автори презентували такі видання:

  • На шляху зеленої модернізації економіки: модель сталого споживання та виробництва (довідник у запитаннях та відповідях);
  • Система екологічного управління: сучасні тенденції та міжнародні стандарти (посібник);
  • Основні засади впровадження моделі "зеленої" економіки в Україні (посібник);
  • Екологія землекористування (навчальний посібник);
  • Основи біобезпеки (навчальний посібник);
  • Екологічні основи управління водними ресурсами (підручник).
  • Громадський екологічний контроль (посібник для громадських інспекторів з охорони довкілля, державних службовців, викладачів та студентів).

Видання викликали зацікавленість у представників державних установ, громадських організацій, науковців та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, які взяли активну участь в обговоренні.

Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю доцент Пасальський Б.К., старший викладач Чикун Н.Ю. мали нагоду докладніше дізнатися про діяльність Орхуського інформаційно-просвітницького центру завдяки спілкуванню з директором Сєровою Галиною Володимирівною та обговорити можливості подальшої співпраці.

01.03.2018
456287
974
остання редакція 05.03.2018
Vega