logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День гостинності від ФМТП: КНТЕУ чекає на майбутніх вступників

Загальна інформація

За участю декана факультету міжнародної торгівлі та права Ладиченко К. І. та директора центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Л. В. 6 березня 2018 року був проведений День гостинності для студентів Харківського торговельно-економічного колледжу та школярів Школи-гімназії № 12 м. Коростень Житомирської області.

Ладиченко К.І. ознайомилиа студентів та школярів з можливостями отримання якісної фахової вищої освіти в КНТЕУ, розповіла про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у КНТЕУ загалом та на факультеті міжнародної торгівлі та права зокрема.

Ярошенко Л. В. ознайомила гостей з правилами прийому, умовами та вартістю навчання. 

Для гостей було проведено цікаву й пізнавальну екскурсію територією університету. Студенти та школярі  були приємно вражені унікальним та сучасним обладнанням спеціалізованих кабінетів, оснащених прикладними комп’ютерними програмами, науковими та навчальними фондами бібліотеки, закладами харчування. Також гості змогли пересвідчитись у тих масштабних реконструкціях, які проводяться з метою покращення умов навчання та дозвілля студентів КНТЕУ.

Дякуємо всім студентам, школярам та їх керівникам, які завітали до нас, та чекаємо на нові зустрічі! Сподіваємося, що День гостинності дав можливість пізнати щось нове та цікаве.

Будемо раді Вас бачити студентами КНТЕУ!

06.03.2018
456287
981
остання редакція 11.07.2018
42265