logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Правовий квест "Споживач, знай свої права!"

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті стартував Х Консумерський фестиваль "Час діяти" . З вітальним словом до всіх учасників та присутніх звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В. Вона наголосила на тому, що захист прав споживачів є одним з важливих інструментів реформування економіки держави, а гарантування якості та безпечності товарів і послуг безпосередньо стосується рівня життя кожної людини.

Яскравим заходом у рамках фестивалю був правовий квест "Споживач, знай свої права!", який відбувся 12 березня 2018 року. Він був організований та підготовлений доцентом кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Микитенко Л. А. Цікаві і захоплюючі завдання привернули увагу не лише команд, які брали участь у квесті, а й студентів та викладачів університету.

До проведення квесту долучилися старший викладач Коренюк О. О. та доцент Можайкіна О. С., які провели організаційну зустріч з командами, пояснили правила гри та підтримали учасників у прагненні до перемоги.

Радісним завершенням квесту стало складання ключового слова обома командами.

12.03.2018
456287
973
остання редакція 13.03.2018
Vega