logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Конкурс "Молодь та економіка": народний депутат Павло Різаненко та вчені світового рівня нагородили переможців

Загальна інформація

У рамках співпраці з Нобелівським лауреатом з економіки Верноном Л. Смітом та його послідовником, одним з найкращих економістів України за версією "Forbes", Романом Шереметою кафедра фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ організувала Всеукраїнський конкурс для молоді на кращу аналітичну роботу за темою: "Як поведінка людей впливає на економіку?". 

28 березня  відбулася Церемонія нагородження переможців конкурсу.

Від імені ректора КНТЕУ, професора  Анатолія Антоновича Мазаракі, учасників конкурсу привітала проректор з наукової роботи Світлана Володимирівна Мельниченко, яка у вітальному слові відзначила важливість проведення даного заходу спрямованого на ознайомлення молоді з досягненнями поведінкової економіки.  

У конкурсі "Молодь і економіка" брали участь 60 осіб з п’яти областей України та м. Києва.

Передували церемонії нагородження лекції з основ поведінкової економіки міжнародних спікерів:

Різаненка Павла Олександровича – випускник КНТЕУ, економічного експерта (міжнародний професійний сертифікат Дипломованого Фінансового Аналітика (англ. Chartered Financial Analyst (CFA), США), народного депутата України, члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ), члена групи з міжпарламентських зв’язків із Сполученими Штатами Америки, члена групи з міжпарламентських зв’язків із Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.
Бенедикта Херрманна, який працював керівником групи Поведінкової економічної команди Об'єднаного дослідницького центру Європейської Комісії ПАРЄ, отримав вищу освіту в галузі природничих наук та став кандидатом економічних наук. Проводив низку досліджень в Школі державного управління ім. Кеннеді в Гарвардському університеті та Центрі досліджень рішень та експериментальної економіки в Університеті Ноттінгем. Працював у відділі економічного аналізу Європейської комісії в 2008 р. У 2011 р. – переїхав до Об'єднаного дослідницького центру для створення Групи поведінкової економіки. Натхненний реформами децентралізації в Україні, переїхав до м. Києва у 2016 р. Свої наукові дослідження опублікував у провідних світових журналах, таких як "Соціальна неврологія", "Наука", "Американський економічний огляд" та "Квартальний журнал з економіки".

Модератор заходу О. Романенко відмітила активну участь Р. Шеремета в оцінці робіт конкурсантів, який надав цінні подарунки  переможцям конкурсу (електронні книги).

За результатами конкурсу проголошені його ПЕРЕМОЖЦІ:

1 місце -  Лейман Євгенія - за роботу "Скільки коштує довіра?" (20 років).

2 місце - Вакаренко Анастасія - за роботу "Поведінкові цінності типів поколінь" (18 років).

3 місце - Божко Катерина - за роботу "Як поведінка людей впливає на економіку."» (16 років).

Кафедра фінансового аналізу та аудиту також відзначила й інші цікаві аналітичні роботи конкурсантів, нагородивши їх грамотами та цінними подарунками (книгами). Їх отримали:

 1. Бойко В’ячеслав
 2. Буз Андрій
 3. Гончарова Анастасія
 4. Гунява Анна
 5. Гулюк Андрій
 6. Діденко Єлизавета
 7. Жасан Валерій
 8. Ковальчук Нікіта
 9. Ковбасинська Альона
 10. Лісакова Катерина
 11.  Марченко Мілена
 12. Нам’ясенко Юрій
 13. Роденко Олександра
 14. Островський Владислав
 15. Повар Альона
 16. Пересада Віталій
 17. Семка Ростислав
 18. Сігіда Марина
 19. Чута Владислава
 20. Швець Анна

Вітаємо учасників конкурсу!

28.03.2018
42265
1223
остання редакція 02.04.2018
42265