logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика"

Загальна інформація

В Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського "ХАІ" 18-19 квітня 2018 року пройшов другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика". В ній взяли участь студенти спеціальності "Інженерія програмна забезпечення" Гриценко Павло та Чудік Михайло.

Загалом, в олімпіаді брали участь понад сто студентів, які  змагалися у двох напрямках: "Економічні та гуманітарні науки" й "Інженерні науки". Наші студенти, єдині з представлених економічних закладів вищої освіти, змагалися за напрямом "Інженерні науки".

Конкурсні завдання секції "Інженерні науки" були орієнтовані на розробку програм у середовищі мови програмування (С++, С#, VisualBasic, Java). Для розв'язання задач, запропонованих за цією номінацією, необхідно володіти знаннями з вищої математики, елементарної фізики, методів обчислень, програмування, структур даних та загальної теорії алгоритмів.

І хоч цього разу перемогу отримали саме представники навчальних закладів суто технічного, але Гриценко Павло та Чудік Михайло увійшли до десятки найкращих програмістів другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика" за напрямом "Інженерні науки".

Наші студенти отримали сертифікат учасників, а старший викладач кафедри програмної інженерії та ІС, кандидат педагогічних наук Жирова Тетяна Олександрівна, яка входила до складу журі журі напрямку "Економічні та гуманітарні науки" – грамоту.

Побажаємо учасникам успіхів у наступних змаганнях!

19.04.2018
456287
462
остання редакція 11.07.2018
42265