logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Виїзний день гостинності кафедри міжнародних економічних відносин у Борисполі

Загальна інформація

За ініціативою кафедри міжнародних економічних відносин та підтримки приймальної комісії 23 квітня 2018 року у гімназії "Перспектива" № 4 м. Бориспіль, відбулась зустріч представників КНТЕУ із учнями 9-11 класів даного закладу освіти, а також шкіл № 3 та № 1.

Захід розпочався виступом директора Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Людмили В’ячеславівни, яка розповіла про особливості вступу-2018 на всі спеціальності в університеті, запросила учнів на курси підготовки до ЗНО наступного навчального року та повідомила особливості проведення індивідуальних днів гостинності.

Декан факультету міжнародної торгівлі та права Ладиченко Катерина Іллівна розкрила особливості навчання на правничих та економічних спеціальностях факультету. Викладачі кафедри міжнародних економічних відносин доц. Шнирков О. О., доц. Донченко О. О., ст. викладач Кравець К. П. розповіли більш детально про спеціалізації. Учнів найбільше зацікавили "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини". Асистент кафедри міжнародного публічного права Іващенко Д. Є. окреслили перспективи працевлаштування для випускників спеціальності "Міжнародне право".

Значно пожвавила зустріч розповідь студенток ФМТП Вікторії Сержанової, Маргарити Крумки та Ірини Цимбал про бурхливе позанавчальне життя у КНТЕУ, діяльність ради студентського самоврядування та виклики пов’язані із навчанням на англомовних бакалаврських програмах.

Дякуємо керівництву гімназії "Перспектива", особливо заступнику директора Большаковій Оксані Наумівні за організацію зустрічі.

Бажаємо випускникам шкіл м.Бориспіль правильно обрати майбутній фах та вдало скласти ЗНО!

23.04.2018
42265
661
остання редакція 11.07.2018
42265