logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Соціальна допомога від КНТЕУ: виїзні заняття зі студентами в Київському метрополітені

Загальна інформація

Під гаслом "Соціальна допомога від КНТЕУ" 20 та 24 квітня 2018 року пройшли виїзні практичні заняття з дисципліни "Самоменеджмент" із викладачем кафедри менеджменту Михайлом Івановичем Волобуєвим для студентів 4 курсу 1, 4 та 5 груп ФРГТБ. Під час виїзних занять вирішувалася відразу низка завдань: розвиток комунікативних навичок студентів, оволодіння ними навичками подолання стресових ситуацій та попередження конфліктів, мистецтвом підвищення власної самооцінки та самооцінки незнайомої людини.

Заняття відбувалися в Київському метрополітені. Для самоідентифікації у студентів були бейджі "Соціальна допомога КНТЕУ". Студенти пропонували молодим людям у вагонах метро зробити гарну справу та надати місце для сидіння жінці, дівчинці або людині похилого віку. За цей позитивний вчинок вони отримували цукерку та, якщо погоджувалися, робили селфі із представниками КНТЕУ.

За відгуками студентів, вони отримували згоду та позитивні відгуки від пасажирів метро. Були навіть випадки, коли пасажири виходили на платформу та дякували студентам за їх приємний вчинок.

Заняття пройшли в позитивній атмосфері, студенти, окрім нових навичок, отримали моральне задоволення, позитивні оцінки та цукерки.

24.04.2018
433884
672
остання редакція 11.07.2018
42265