logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

I тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальності 124 «Системний аналіз»

Загальна інформація

124 «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ»

Для участі в олімпіаді та отримання до 20 додаткових балів до оцінки ЗНО з математики Вам необхідно:

1. Ознайомитися з положенням про проведення олімпіади зі спеціальності 124 «Системний аналіз»
спеціалізації "ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)"


2. Зареєструватися для участі (не пізніше 12.04.2019)

незабаром запрацює форма реєстрації


3. Виконати завдання І туру олімпіади (on-line тестування з математики).
Доступ до завдань буде відкрито 12-13 та 19-20 квітня 2019 року


4. Отримати запрошення до участі у ІІ турі, яке надійде електронною поштою не пізніше
22.04.2019


5. Взяти участь у ІІ турі олімпіади, який відбудеться в КНТЕУ 11.05.2019Детальна інформація буде відображена в запрошенні.


Контакти оргкомітету:

e-mail:

  • systemnyanaliz@gmail.com
  • roskladka@gmail.com
  • ekiber@ukr.net

Конт. тел.: 

  • (044) 531-48-68
  • (099) 267-95-25

Формула освітньої програми «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)»

Кількість інформації, якою володіє світ, досягла велетенських масштабів. Про це красномовно свідчить той факт, що 90 % даних, набутих людством упродовж свого існування, отримано за останні два роки, а до 2020 року ця  кількість інформації подвоється і досягне небувалої величини в 40 000 ексабайтів.

Data Science, тобто наука про дані, – це не просто нове модне слово в світі IT. Це те, що змінить світ програмування, бізнесу і навіть споживачів не менше, ніж свого часу його змінили винахід парового двигуна або персонального комп’ютера.

Data Science, Data Analytics, Big Data, Data Mining, Business Intelligence, Artificial Intelligence, Machine Learning – це найактуальніші розділи сучасної науки про дані, якими наповнене навчання фахівців за освітньою програмою «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)».


Партнери Олімпіади зі спеціальності 124 «Системний аналіз» спеціалізації «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)»

Олімпіада КНТЕУ зі спеціальності 124 «Системний аналіз» спеціалізації «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)»  для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти відбувається за підтримки світових лідерів у галузі інформаційних технологій та аналізу даних – корпорацій IBM та Intela


Практична підготовка студентів за освітньою програмою «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)»

Практика студентів є обов’язковою складовою підготовки фахівців з вищою освітою і планомірною, цілеспрямованою діяльністю щодо поглибленого здобуття студентами теоретичних знань та набуття практичних навичок із системного аналізу. Метою практики є закріплення та розвиток знань, умінь і навичок, набутих студентами під час навчання, та формування компетенцій і компетентності майбутнього фахівця.

Студенти, що навчаються за освітньою програмою «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)», мають можливість пройти практичну підготовку в українських компаніях та філіях світових компаній, сферою діяльності яких є розробка та впровадження інформаційних технологій і систем штучного інтелекту, бізнес-аналітики, надання послуг з аналітичного консалтингу у сфері фінансової, комерційної, юридичної, технологічної, технічної, експертної діяльності.

Партнерами освітньої програми «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)» виступають компанії «ПРОКОМ», «BGS Solutions», «Інтелект-Сервіс». Ведуться переговори щодо практичної підготовки студентів із компанією SmartData – лідером у сфері аналізу даних в Україні.

07.12.2018
42265
384
остання редакція 15.01.2019
42265