logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Вступ 2017. Додаткове зарахування

Вступнику

Графік установчих сесій заочної форми навчання

Інформаціний пакет спеціальності / спеціалізації (профіль програми підготовки) для здобуття ступеня:

Бакалавра Магістра

Нормативна документація:


Перелік спеціальностей, спеціалізацій та програм англійською мовою викладання:


Програми та розклад вступних випробувань:


Перелік документів для вступу:


Вартість навчання та необхідні документи для укладання договору:


Державне замовлення в 2017 році:


Додаткова інформація:


До уваги студентів КНТЕУ всіх курсів та форм навчання щодо паралельного навчання!

До уваги вступників на магістратуру за спеціальністю "Право"


Графік роботи інформаційно-консультативного центру:
Понеділок - п`ятниця – 9:00-17:00                                     Обідня перерва з 13:00 до 14:00
Субота – 9:00-13:00 (без перерви)
 Неділя - вихідний

Одержати консультацію Ви можете за телефонами:

Інформаційно-консультативний центр Приймальної комісії                                        +38(044)531-48-88
Центр укладання договорів                                                                                      +38 (044) 531-48-50, +38 (044) 531-48-51 
е-mail:                                                                                                                       pk@knteu.kiev.ua


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

На підготовку фахівців з вищою освітою за освітніми ступенями, освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями (спеціалізаціями) відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу, у тому числі у вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації, що є у структурі: Вінницькому торговельно-економічному інституті, Харківському торговельно-економічному інституті, Чернівецькому торговельно-економічному інституті, Торговельно-економічному коледжі (м. Київ), Ужгородському торговельно-економічному інституті, Одеському торовельно-економічному інституті, Харківському інституті фінансів, Бурштинському торговельно-економічному коледжі, Коломийському економіко правовому коледжі, Вінницькому торговельно-економічному коледжі, Одеському фінансово-економічному коледжі, Харківському торговельно-економічному коледжі, Хмельницькому торговельно-економічному коледжі, Ужгородському торговельно-економічному коледжі, Житомирському торговельно-економічному коледжі, Вищому комерційному училищі, Чернівецькому вищому комерційному училищі, Ужгородському вищому комерційному училищі.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою (див. Перелік  спеціальностей та спеціалізацій).

На навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра (див. Перелік  спеціальностей та спеціалізацій).

На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра або спеціаліста. Прийом на підготовку фахівців ступеня магістра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

Університет приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

Університет приймає на перший курс заочної форми навчання зі скороченим терміном підготовки або другий курс денної форми навчання з нормативним терміном підготовки на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра за умови вступу на споріднену спеціальність  (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

Університет здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

04.07.2014
Svetik
936218
остання редакція 18.10.2017
adv