logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Співпраця з випускниками

Загальна інформація

  За роки існування Київський національний торговельно-економічний університет підготував не одне покоління талановитих випускників, які є визнаними особистостями в різних галузях, серед них: представники політичної еліти - народні депутати, посли України, представники органів державного управління, керівники та власники корпорацій, фірм, компаній.

     Сьогодні важко знайти підприємство, організацію, фірму, компанію, в якій би не працювали випускники КНТЕУ. Всі вони підтверджують високий рівень професійної підготовки. Їх відрізняє уміння працювати «в команді» , самостійно приймати рішення, проявляти ініціативу, ставити і виконувати нестандартні завдання і домагатися поставлених цілей. Вони володіють всім комплексом фундаментальних знань, володіють однією-двома іноземними мовами, мають високий рівень підготовки з інформаційних технологій. Крім того, багато випускників мають дві вищі освіти. Київський національний торговельно-економічний університет пишається своїми випускниками, чиї професійні та наукові досягнення сприяють формуванню іміджу сучасного університету, що успішно розвивається.

     Університет спільно з асоціацією випускників КНТЕУ плідно співпрацюють та пропонують усім бажаючим приєднуватись до нашої великої родини.

     З метою розвитку відносин з колишніми випускниками КНТЕУ діє програма взаємодії, яка передбачає поглиблення інтеграції університету з спільнотою випускників КНТЕУ у таких напрямах:

     У свою чергу, випускники мають змогу запропонувати свої ідеї сівпраці з університетом та увіковічити їх на території кампусу у будь-якій дозволеній формі, залишивши свій слід в історії рідної Alma-mater.

    Запрошуємо випускників реєструватись на нашому сайті, приєднуватись до нашої сторінки facebook та долучатись до співпраці.

     Звертайтесь зі своїми побажаннями adv@knteu.kiev.ua 044-531-31-05

14.04.2014
adv
1600
остання редакція 13.02.2017
adv