logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет

Робота/практика для студента

Студенту

Шановні студенти! Керівництво університету всіляко дбає про своїх студентів  та намагається працевлаштувати кожного, звичайно, без шкоди для навчання. Звертайтесь до компаній, що наведені у переліку та отримуйте практичний досвід і можливість подальшого працевлаштування. 

Якщо у Вас виникли питання або пропозиції щодо працевлаштування (проходження практики), звертайтесь до Центру розвитку кар'єри.

Компанія Сфера діяльності Вимоги Вакансія/додаткова інформація Термін розміщення вакансії 

ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Мережа АЗК "ОККО", сфера послуг Від 18 років, розглядаємо кандидатів без досвіду роботи

Запрошуємо на роботу кухарів ресторану, продавців-касирів, заправників, автомийників, прибиральників.

Офіційне працевлаштування, гнучкий графік роботи, можливість кар'єрного зростання

 067-340-46-07 Наталія

23.09.2016-31.12.2016
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві Пенсійне забезпечення -

Головний спеціаліст

pfu.kadr@gmail.com т.4862928, 4823444 

23.09.2016-
23.10.2016

Лівобережне об"єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві

Діяльність у сфері обов'язкового соціального страхування -

Головний спеціаліст Дарницького, Деснянського, Дніпровського відділів обслуговування громадян;

Головний спеціалісти Дарницького, Деснянського, Дніпровського відділів з питань призначення та перерахунку пенсій

02225, м. Київі, вул. Каштанова,6 кім.103, тел. 547-29-43 

23.09.2016-
23.10.2016

ПриватБанк

Фінансові послуги Без досвіду роботу, повна зайнятість (старшокурсники, випускники, студенти на зочній формі навчання)

Оператор Контакт-центру

Київське ГРУ ПАТ КБ ПриватБанк Адреса: м. Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 41. (режим роботи: понеділок-п'ятниця, 09:00-18:00).

Контактний телефон: (044) 569 47 87. - Вороніна Вікторія Валентинівна (відділ кадрів)

22.09.2016-
31.12.2017

UPSK, ПрАТ "Українська пожежно-страхова компанія"

Страхування Вища освіта (бакалавр) з професійним спрямуванням у страхуванні; грамотність, знання ПК (MS Office), основ страхування.

Спеціаліст відділу страхування, повний робочий день (пн-пт, з 9 до 18, сб-нд вихідні).

Робота з обслуговування діючих клієнтів (підготовка проектів договорів, полісів), підготовка звітності, запитів до головного офісу компанії.
Заробітна плата 4-5 тис грн. за домовленістю. Перспектива росту як за з/п, так і за посадою. Робота в офісі біля метро Осокорки, жіночий колектив.

Адреса м.Київ, пр-кт. м. Бажана, 12, оф.7. 044-503-78-31 067-930-91-27 Катерина Анатоліївна

22.09.2016-
20.10.2016
ТОВ "Енерпроф"  Торгівля -

менеджер з продажу

Ольга Владимировна 
0501885877

22.09.2016-
22.10.2016

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 

Адміністративні послуги Випускники КНТЕУ Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів оголошено набір на заміщення посад на вакансії, які можна переглянути за посиланням:  http://www.consumer.gov.ua 21.09.2016-
31.12.2016
Перший БІТ
ІТ послуги Ви: Хочете стати професіоналом у сфері продажів; Без вагань можете назвати себе людиною відповідальною, самоорганізованим, стійкою до стресів і впевненою у собі; Готові працювати в інтенсивному режимі; Грамотно говорите і для вас не складає труднощів налагодити відносини з потрібними для вирішення завдання людьми і отримати бажаний результат.

У Київський офіс ми запрошуємо молодих і захоплених людей на посаду "Помічника менеджера з продажу" та "Програміст 1С - стажёр" 

Ставши частиною нашої команди ви будете брати участь в просуванні цікавого і корисного продукту
Ми: Надаємо безкоштовне навчання продажу та роботі з клієнтами; Надаємо можливість для професійного та кар'єрного зростання; Надаємо цікаву роботу у великій компанії, що динамічно розвивається; Очікуємо довгострокового співробітництва; Забезпечуємо гідну оплату праці (в залежності від рівня досвіду кандидата) і офіційне працевлаштування. 

Вам належить: Вести комунікації з клієнтами компанії; Брати участь у зустрічах з клієнтами; Готувати презентаційні матеріали; Готувати комерційні пропозиції і договори; Контролювати надходження оплат по укладених договорах; Контролювати дотримання термінів виконання умов договорів Багато чому навчитися і стати справжнім менеджером.

Тел.: + 38 (044) 200-02-20 Моб.: + 38 (093) 312-11-30 E-mail: Spasova@1cbit.ua 

19.09.2016-
30.09.2016

Телеканал ТЕТ

Медіа

 Вимоги: студент ВИШу або випускник останніх років; має грамотну письмову і усну мову (українську, російську), рівень володіння англійською мовою Intermediate і вище; має базові вміння працювати з аналітичними даними соціальних мереж; має аналітичний склад розуму та бажання працювати з цифрами і графіками; володіє основними навичками управління сторінками/групами в соціальних мережах; має досвід активного ведення своєї сторінки або групи/сторінки сторонньої організації в соціальних мережах; розуміє різні аудиторії соціальних мереж; готовий багато працювати закомп'ютером; відповідальний та уважний до деталей; відкритий та готовий до нових викликів; має особистий інтерес до сфери медіа та телебачення зокрема; орієнтований на результат, здатний швидко навчатися.

Вимоги: студент ВИШу або випускник останніх років; має грамотну письмову і усну мову (українську, російську); має любов до цифр і роботи з даними великих обсягів; знає методи соціологічних досліджень; знає статистичні методи аналізу; має базові навички роботи в SPSS (в тому числі написання синтаксисів); володіє MS Word, Excel, PowerPoint, додатковою перевагою будуть навички роботи в R/Visual Basic; відповідальний та уважний до деталей; відкритий та готовий до нових викликів; має особистий інтерес до сфери медіа та телебачення зокрема; орієнтований на результат, здатний швидко навчатися.
tnbejllabt: 

SMM фахівець (стажер) 

Обов'язки: участь у запуску, розкрутці, підтримці digital-проектів Телеканалу в соціальних мережах; аналітика соціальних мереж. Дізнатися деталі програми стажування та заповнити аплікаційну форму можна за посиланням
Увага: обов'язковою вимогою участі у відборі є наявність відео резюме. Інформація, як зняти відео резюме, за посиланням
 Форми без відео резюме розглядатися не будуть!

Молодший аналітик (стажер) відділу досліджень

Обов'язки: вивантажування і первинна обробка даних, підготовка презентацій (PowerPoint); збір і систематизація даних з різних джерел; первинна підготовка звітів з телеперегляду. 

19.09.2016-
19.10.2016

1+1 медіа
 

Медіа  Вимоги: студент ВИШу або випускник останніх років; має грамотну письмову і усну мову (українську, російську), рівень володіння англійською мовою Intermediate і вище; креативний, вміє працювати з текстами та грамотно доносити інформацію до читача; готовий багато працювати за комп'ютером; відповідальний та уважний до деталей; відкритий та готовий до нових викликів; має особистий інтерес до сфери медіа та телебачення зокрема; орієнтований на результат, здатний швидко навчатися.

Редактор сайту (стажер)

 Обов'язки: відбір новин, відстеження подій пов'язаних з продуктами каналу і його особами; оперативна підготовка та публікація матеріалів на сайті 1plus1.ua; пошук фото- та відео для новинних матеріалів; взяття коментарів у облич каналу; конвертація продуктів каналу в формати, що підходять для інтернету (гіфки, тести і т.д.). Дізнатися деталі програми стажування та заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

Увага: обов'язковою вимогою участі у відборі є наявність відео резюме. Інформація, як зняти відео резюме, за посиланням
Форми без відео резюме розглядатися не будуть!

19.09.2016-
19.10.2016
Перший Український Міжнародний Банк Банківська сфера Почни кар'єру з B2B School, якщо ти студент 4-5 курсу університету, який навчається за спеціальністю: економіка підприємства / банківська справа / інформаційні та комп'ютерні технології / прикладна математика
Бачиш своє майбутнє в банківській сфері
Активний, уважний і відповідальний
Прагнеш досягати результату
Вмієш долати труднощі
Не боїшся продавати (згоден сам дзвонити і йти до клієнтів)
Володієш високим рівнем комунікативних навичок вмієш переконувати і відстоювати свою точку зору
Хочеш бути незалежним і мати свій стабільний дохід ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАШОЇ КОМАНДИ! УМОВИ СТАЖУВАННЯ
Стажування триває 3 місяці і проходить в Києві на одному з відділень банку під керівництвом досвідченого наставника 

Спеціаліст по роботі з клієнтами малого та мікро бізнесу (B2B School)

Графік роботи - повний робочий день Перші 2 тижні - «тестові» (без оплати) з метою подальшого усвідомленого вибору кар'єри (тренінги, майстер-класи, online курси) На час стажування з інтерном укладаємо тимчасовий цивільно-правовий договір протягом стажування інтерни отримують стипендію і після закінчення стажування при виконанні KPI - бонус У твої обов'язки входитиме Вивчення банківських продуктів і процесів Активний пошук клієнтів, «холодні дзвінки» Залучення і обслуговування клієнтів малого і мікро бізнесу
обудова довгострокових взаємин з новими і діючими клієнтами
Обслуговування клієнтів за діючими продуктам Банку 

Офіційне працевлаштування за результатами стажування
Офіційну заробітну плату (ставка + бонус) Комфортні умови праці
Роботу в молодому та дружньому колективі

Валентина Губанова Начальник сектора підбору та адаптації персоналу Управління з розвитку бренду роботодавця Департамент по роботі з персоналом (050) 414 6851 (097) 999 4699 044 231 71 99 (вн. 7032) valentina.gubanova@fuib.com

14.09.2016-
30.09.2016
ТОВ "Київська М'ясна технологічна компанія" Виробництво та оптова торгівля -

Менеджер-з продажу

6-7 тис. грн.
(067) 328-96-75 Марина

12.09.2016-
12.10.2016
ТОВ "Торговий Дім Діамакс"
 
Торгівля продуктами харчування і продовольчою сировиною Вік і стать значення не мають. Вітається комунікабельність, знання комп'ютера і порядність. Володіння 1: С і іноземною мовою додадуть Вам балів.
 

Менеджер з продажу, офіс-менеджер.

Повний / неповний робочий день.

Заробітна плата за результатами співбесіди (договірна). Офіційне працевлаштування.

Офіс в районі м. Лівобережна. 

Для запису на співбесіди відправляйте інформацію про себе на ел.пошту m.8milla8@gmail.com
Контактний телефон: (073) 4146841

09.09.2016-
01.10.2016
Support.ua
 
Послуги з надання додаткової гарантії на побутову та цифрову техніку, а також, її встановлення та налаштування Вік від 18 років, бажання розвиватися в сфері продажів, активність, комунікабельність 


Вакансія - промоутер
Умови: гнучкий графік роботи, прозора система мотивації - 35 грн / год + бонуси можливість кар'єрного росту,
робота в молодому колективі професіоналів
Локація: магазин техніки та електроніки на Подолі
 

 063-826-69-20 (Ольга) Резюме відправляти на адресу: hr@support.ua

09.09.2016-
09.09.2017

ЛІГА: ЗАКОН

Виробництво інформаційно-правових систем Вища освіта: диплом бакалавра магістра

Менеджер з продажу

Більш детальна інформація по телефону: 097 21 32 689 Ірина
Чекаємо Ваші резюме на електронну адресу: 
Irina.Bilets@liga.ua

07.09.2016-
31.12.2016

Святошинська школа-інтернат 

Освіта  Випускник

Економіст зі знанням тендерних процедур

450-82-59 450-92-57
Звертатись до гол.бух. Валентини Петрівни

06.09.2016-
06.10.2016

Філії «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця»

Послуги  Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст);
- Вільне володіння українською мовою;
- Впевнений користувач ПК;
- Розвинені аналітичні здібності та комунікативні навички;
- Оперативне прийняття рішень;
- Точність, уважність до деталей, орієнтованість на результат.

Провідний фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог) відділу з розвитку та маркетингу

Метою діяльності Філії є організація та надання якісних медичних послуг, створення умов для підвищення конкурентоспроможності залізничної галузі, надання супутніх при цьому послуг, а також отримання прибутку від здійснення підприємницької діяльності шляхом надання медико-санітарної допомоги, включаючи широкий спектр профілактичних, діагностичних та лікувальних послуг медичного характеру, а також інших функцій/процесів на основі професійної діяльності медичних працівників. На сьогоднішній день активно проводиться робота у напрямку розвитку та розширення діяльності філії. За для можливості прискорити процес, ми відкрили набір на заміщення зазначеної посади, для розробки та впровадження маркетингової стратегії.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (044) 406-94-73, контактна особа – Ірина Борисенко, помічник начальника філії з кадрових питань, ел.адреса для направлення резюме - borysenko@uz.gov.ua.

02.09.2016-
02.11.2016
ТОВ «Електропривод» Виробництво та продаж

Студенти 2 - 5 курсів і випускники Вимоги до претендентів: Абсолютне здоров'я, енергійність, позитив. Розмовні мови вітаються: Англійська, Арабська, Польська, Фарсі, Турецька, Румунська, Іспанська, Французька. 

По вакансіям: менеджер ЗЕД, інженер-електромеханік, технік-електромеханік – стать чоловіча. Критерії відбору персоналу в компанію: бажання працювати, соціальна чистота, здатність до навчання, готовність виконувати правила та ідеологію компанії.

Практика або працевлаштування в компанії: 

- Менеджер ЗЕД - 6 вакансій;
- Інженер-маркетолог - 6 вакансій;
- Інженер-електромеханік - 4 вакансії;
- Технік-електромеханік - 2 вакансії;
- Менеджер по ресурсам - 1 вакансія.

Компанія надає:
- Lanch, Dinner - за рахунок компанії.
- Гуртожиток іногороднім - за рахунок компанії.
- Робота під час практики оплачується.
- Відрядження по Східній частині планети Земля.
- За домовленістю, можлива часткова оплата за практику на рахунок навчального закладу, - для здійснення його статутної діяльності. \

Тел. (093) 130-04-90, (050) 656-03-41
goelprivod1996@gmail.com

02.09.2016-
31.12.2016
ТОВ "Суші Так", бар "FARSH риба і м'ясо" Послуги харчування

Досвід роботи від 1 року наявність санітарної книжки творчий підхід, любов до професії, пунктуальність, охайність, порядність досвід в приготуванні суші, бургер, wok 

Ввічливість і вихованість, енергійність і здатність до навчання, грамотна мова і вміння підтримати бесіду, гостинність і товариськість, індивідуальність і природність, запал і почуття гумору.
Від 18 років - досвід роботи не обов'язковий - бажання вчиться

 

Кухар. 

Обов'язки: приготування страв: суші, бургер, wok приготування страв згідно з технологічними картами дотримання санітарних норм на підприємстві участь в розробці нових страв творчий підхід до оформлення страв

Умови працевлаштування: графік роботи - 5/2, зміна 12 годин, 10:00 - 22:00 своєчасна виплата заробітної плати 350 грн / зміна харчування.

Офіціант-бармен. 

Графік роботи 5/2; 1-а зміна з 8: 00-20: 00; 2-а зміна з 10: 00-22: 00
Обов'язки: зустріч, посадка, обслуговування гостя, розрахунок. Прийом замовлень по доставці.

Голосіївський район, Теремки, вул. Маршала Якубовського 8

Запис на співбесіду 0679977776 Ілля Юхимович

29.08.2016-
без терміну дії
Фора  Торгівля - Від 18 років
- бажання працювати, навчатися і розвиватися в нашій компанії

 

Запрошуємо на роботу кухарів, пекарів, тістомісильників.
Пропонуємо:
- Заробітна плату від 5000грн
- гнучкий графік роботи офіційне оформлення
- допомога з житлом безкоштовне навчання

099-963-67-23
073-100-48-18
(044) 291-59-50

15.08.2016-
30.09.2016

ПАТ "Укртелеком"

Телекомунікації -

Менеджер з продажу та обслуговування клієнтів

Якщо Ви позитивні та відкриті активні та рішучі, комунікабельні та наполегливі Якщо Вас цікавить робота з клієнтами (презентації, переговори, вирішення проблем), Якщо у Вас, можливо, немає досвіду у продажах, але є бажання проявити себе і досягнути високого результату у веденні переговорів та складанні угод, Тоді команда компанії «Укртелеком» чекає на Вас! Ми – національний лідер серед операторів фіксованого зв’язку та Інтернет-провайдерів, компанія, що динамічно розвивається. Сьогодні Ми проходимо деякі етапи трансформації та технічної модернізації. Ми змінюємось, Ми розвиваємось! І Ми ростимо команду молодих Менеджерів з продажу та обслуговування клієнтів Що на Вас очікує? Спочатку: інтенсивне навчання та входження в професію Згодом: проведення зустрічей та переговорів, залучення клієнтів, укладання угод, ведення ділової переписки, підготовка комерційних пропозицій та інше. А також: • можливість самостійно впливати на свій дохід (стабільна заробітна плата +%); • можливість професійного та кар’єрного росту; • офіційне працевлаштування + соціальний пакет; • згуртована команда та цікаве корпоративне життя Долучайтесь до лідера сфери телекомунікацій!

Надсилайте своє резюме за адресою: 
n.katerynych@ukrtelecom.ua

10.08.2016-
30.09.2016

1+1 медіа

Медіа Студент ВИШу, або випускник останніх років; має грамотну письмову і усну мову (українську, російську), рівень володіння англійською мовою Upper-Intermediate і вище; має мінімальний досвід роботи, волонтерства та членства у студентських організаціях; має аналітичний склад розуму, уважний до деталей; цілеспрямований, здатний швидко навчатися; сміливий, небайдужий, з активною життєвою позицією; відповідальний, пунктуальний, чітко дотримується дедлайнів; відкритий та готовий до нових викликів; має високий рівень користування ПК в цілому та Microsoft Excel зокрема. 

Молодший фінансовий аналітик (стажер)

Обов'язки: участь у підготовці звіту про рух грошових коштів; участь у підготовці щомісячної звітності (balance sheet, P&L, сash flow); участь у підготовці квартального пакету звітності.

Дізнатися деталі програми стажування та заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

Увага: обов'язковою вимогою участі у відборі є наявність відео резюме. Інформація, як зняти відео резюме, за посиланням.
Форми без відео резюме розглядатися не будуть!

08.08.2016-
30.09.2016

 

 КРИЛА

Ресторанний бізнес Можливо без досвіду роботи

Співробітник ресторану

Графік роботи гнучкий
Оплата погодинна (детальніше за телефоном)
Зайнятість: повна або часткова

 

Менеджер з персоналу: Катерина 0504254017

26.07.2016-
30.09.2016

Leroy Merlin 

Будівельний рітейл  ч/ж; •Досвід роботи вітається, але не обов'язковий •Бажання та вміння працювати з клієнтами •Комунікабельність та доброзичливість •Бажання розвиватись

Продавець-консультант, повний робочий день

Анна, спеціаліст з підбору та навчання - 067 2198678

18.07.2016-
20.09.2016 

 

 ПРОМО СЕРВІС

Послуги (рекламне агентство)
 • Досвід роботи та знання основ мерчандайзингу;
 • впевнений користувач ПК;
 • бажано наявність водійського посвідчення категорії В і досвіду водіння автомобіля;
 • комунікабельність, активність, цілеспрямованість.

Мерчендайзер (повний день)

Функціональні обов'язки:

 • здійснення викладки товару в торгових точках;
 • підтримка стандартів викладки;
 • забезпечення торгових точок рекламними матеріалами і обладнанням;
 • підготовка /ведення звітності з мерчандайзингу.

Умови співпраці:

 • гідна і стабільна заробітна плата;
 • офіційне працевлаштування;
 • соціальний пакет;
 • можливість професійного розвитку та кар'єрного росту.

Резюме надсилати на адересу: Сморшок Тетяна Василівна Smorshok.T@asnova.com

13.07.2016-
31.12.2016

ТОВ "Київська м`ясна технологічна компанія"

Виробництво та оптова торгівля Знання 1С, відповідальність, готовніість працювати на результат

Менеджер з продажу. Заробітна плата договірна. Графік роботи: пн-пт, з 9:00 до 18:00

+380689794080

08.07.2016-
без строку давності

 

Доктор Оптика

Медицина Вакансія для СТУДЕНТІВ-маркетологів останніх курсів або випускників

МАРКЕТОЛОГ
Ми пропонуємо: роботу в стабільній і успішній компанії, з/п за результати роботи, а не за присутність «на роботі», професійне навчання і підвищення кваліфікації, лояльність з сторони керівника, роботу в молодому, дружньому і доброзичливому колективі, офіційне оформлення, соціальний пакет (28 днів відпустки, що оплачується, лікарняні, зарплата строго в визначений день, без затримок),
 Запрошуємо в нашу команду навчатися і розвиватися разом! м. Біла Церква.

Якщо тебе зацікавила дана вакансія телефонуй /097/139 17 47 - Аліна Ознайомитись з нашою Компанією можна на сайті

29.06.2016-
01.09.2016
Мураха-Україна  Мувінг, Клінінг, Доставка покупок, Фасіліті, Промисловий переїзд. Бажання працювати в сфері бухгалтерії.

Бухгалтер
тажування 3 місяці, оплата 4000 грн. в місяць, графік роботи з 9.00-18.00 Офіс знаходиться на ДВРЗ.
Після стажування оплата за результатами (до 7 500грн.), з подальшим офіційним працевлаштуванням.

Дмитро +380 67 238 2886 hr@muravej.ua

23.06.2016-
без строку давності

Bemax

Інтернет магазин українських товарів, що продаються закордон -

Менеджер по роботі з клієнтами зі знанням англійської мови, повний робочий день в офісі, з/п 6000 грн http://www.work.ua/jobs/2220507/

Пропонуємо Вам взяти участь у конкурсі на вакансію "Менеджер по роботі з клієнтами зі знанням англійської мови". Гарантуємо цікаву роботу в комфортному офісі в команді професіоналів, повністю навчаємо Для участі у конкурсі надішліть своє резюме на hr@notus.com.ua, подробиці за тел. 067-481-73-76 Анна

Ласкаво просимо в нашу команду!

10.06.2016-
без строку давності

Мережа магазинів «Сільпо»

Торгівля Випускник без дсвіду роботи.

Вакансія (на постійній  основі)  - Заступник керуючого супермаркетом

Облакевич Марина Олегівна
Мінский проспект, 4а
м.т. +38(099)-957-46-33
m.oblakevych@fozzy.ua

24.05.2016-
31.12.2016

Ашан

Торгівля

Ми орієнтовані на кандидатів, які:

 • є клієнтоорієнтовані
 • мають бачення розвитку
 • готові працювати на результат
 • мають навики формування навчальних програм
 • володіють французькою мовою (буде перевагою)

Вакансія менеджер з навчання

Основні функції:

 • участь у розробці політики навчання компанії
 • реалізація та супроводження всіх модулів навчання та вирішення організаційних питань
 • проведення тренінгів, організація пілотного навчання
 • супроводження комітетів непродовольчих товарів
 • участь в робочих групах по покращенню програм навчання
 • інтеграція нових співробітників напряму непродовольчих товарів
 • планування навчальних программ для співробітників на рік та організація їх проведення
 • участь у форумах з навчання, контакти з зовнішніми провайдерами у проведенні тренінгів

Ми пропонуємо:

 • можливість стрімкого розвитку професіоналізму
 • отримання знань від досвідчених професіоналів своєї справи у школах розвитку компетенцій
 • участь у національних проектах та можливість бачити результати їх впровадження
 • отримання різносторонніх знань та досвіду
 • стабільну офіційну зарплату та індивідуальні премії
 • збільшення рівня зарплати відповідно до росту професіоналізму
 • соціальний пакет (страхування, пільгове харчування)

Контакти: Гоц Вікторія
593-23-12

24.05.2016-
31.12.2016

Корчма Тарас Бульба

Мережа  ресторанів   Досвід роботи від 1 року (укр. кухня)

Кухар-універсал, 5000 грн

Контактна особа:Тамара
Телефон: (044)270-72-47

Умови роботи:

 • Графік роботи: 2/2, 3/3,
 • з/п по 5000грн
 • Безкоштовне харчування та навчання,
 • Дружній коллектив,
 • Вул. Пушкінська 2−4/7 тел.270−72−47

Обов`язки:

Підготовка робочого місця, приготування страв за технологічними картками, виконання прохань  шеф-кухара .

24.05.2016-
без строку давності

CoffeeLand

Послуги

Знання технології приготування кофейних напоїв,

вміння працювати з кассовим аппаратом,

бажання вчитися та розвиватися,

вміння працювати в команді, відповідальність, оптимізм і пунктуальність.

Бариста, повна зайнятість, ставка + %

Умови роботи:

Безкоштовне навчання у професіоналів

Можливий гнучкий графік роботи

вул. Бассейна, 5А 
Тел: (066) 364-56-20
E-mail: info@coffeeland.com.ua

24.05.2016-
31.12.2016

Ramada Encore Kiev  

Послуги

Вимоги:

 • досвід роботи від 1 року
 • досвід  роботи і профессіоналізм
 • знанння английської мови

Кухар

Офіційне працевлаштування  + соціальний пакет

Опис вакансії

В ресторан «The Hub» потрібен кухар (кухар холодного цеху та кухар горячого цеху)

Умови роботи:

 • гнучкий графік роботи
 • офіційне працевлаштування, стабільна зайнятість
 • уніформа
 • безкоштовне харчування
 • трансфер  зі ст.м. Видубичи

Контактна особа: Кристина
Телефон: +38 067 508 99 04
Місто:Київ, повна зайнятість

24.05.2016-
31.12.2016

Beef meat&wine  

Послуги Вік від 21 рокутільки хлопці

Помічник офіціанта

5700 грн. Графік 3/3 c 11.00 до 23.00

Місто:Київ

Вид зайнятості: повна зайнятість

Опис вакансії

Команда ресторана «BEEF Мясо & Вино» шукає нові таланти та запрошує до співпраці помічників офіціантів.

Вікторія +38−067−631−15−35

24.05.2016-
31.12.2016

Приват банк

Банківські послуги -

Цікава робота з гарною оплатою!

Запрошуємо на роботу в контактний центр

 • Дохід від 4300 грн
 • Змінний графік роботи
 • Великий веселий колектив
 • Безцінний досвід

Заповніть анкету на www.pb.ua/work

або зателефонуйте по телефону: 050-567-27-54, 093-584-08-79, 096-699-19-96 

24.05.2016-
31.12.2016

Мережа Фірмових магазинів "Roshen"

Роздрібна торгівля -

Продавець, Старший продавець, Завідуючий магазином

067-326-36-95 

24.05.2016-
без строку давності

ТОВ Анджеті

Наданя послуг  Вік від 18 років, хлопці та дівчата.

Адміністратор ресторану та офіціант

+380503324343 Ірина

23.05.2016-
без строку давності

 

ПАТ "Кредобанк"

Банківські послуги • Наявність повної/не повної вищої освіти; • Відмінні комунікативні навички, вміння домовлятись з клієнтами; • Активність, аналітичний склад розуму, ініціативність.

Спеціаліст з готівкового кредитування, повна зайнятість

Резюме скеровуйте за адресою 
yuliia.sokolova@kredobank.com.ua 
Телефон для довідок (044)230 12 72, +38 050 345 89 67 Юлія

19.05.2016-
31.12.2016 

 
MD fashion Торгівля - Мовенко Евгения
0675598663
e.movenko@md-fashion.net.ua
18.05.2016-
без строку давності

Family market
мережа магазинів побутової хімії

Торгівля Відповідальність, цілеспрямованість

Продавець-касир на повний робочий день, ставка + процент від продаж

Можливість кар'єрного зростання

Олександр 0502613666

17.05.2016-
17.05.2017
АТБ-маркет Торгівля Від 18 років

Продавець-консультант, товарознавець

050-341-27-79 Тетяна Михайлівна

12.05.2016-
31.12.2016
CREDITEXPRESS UKRAINE LLC
 
 Фінанси, юриспруденція, телекомунікації і зв'язок Вимоги до кандидатів: 1. ВО, неповне ВО; 2. Відмінне володіння російською, українською мовою; 3. Чітка дикція; 4. Стресостійкість; 5. Досвід роботи в банках або колекторських агентствах буде перевагою.

Вакансія - оператор кол-центру.

МИ ПРОПОНУЄМО: 1. МОЖЛИВІСТЬ ПОЧАТИ КАР'ЄРУ В АКТИВНО зростаючого міжнародного КОМПАНІЇ. 2. Графік роботи - неповний робочий день, можливість поєднання з навчанням: * перша зміна з 07:30 до 14:00; * Друга зміна з 14:00 до 20:30; 3. Субота, неділя - вихідні дні; 4. Своєчасна оплата праці; 5. На період випробувального терміну передбачена додаткова премія; 6. Офіційне працевлаштування по трудовій книжці; 7. Можливість проходити навчальну практику в компанії; 8. Необмежені можливості професійного і кар'єрного зростання; 9 Регулярні тренінги та семінари за рахунок компанії; 10. Прекрасно обладнане робоче місце в комфортабельному офісі

Записатися на співбесіду Ви можете за номером: 095 280 8102 - Оксана і 050 359 0649 - Сергій, а також відправити своє резюме oksana.dorduka@creditexpress.ua.

05.05.2016-
без строку давності

ФОП Грігалашвілі Тетяна Анатоліївна 

Діяльність ресторанів, надання послуг швидкого харчування -

Ресторан "КРИЛА" в ТЦ ГЛОБУС запрошує на роботу.

Грігалашвілі Тетяна Анатоліївна
0504721191
legget@ukr.net

01.05.2016-
без строку давності
ФМ груп  Ресторани - Юлія
095 280 64 78
y.kostiuchenko@fmrest.com
24.04.2016-
без строку давності
Ресторан Fire Bull Ресторани Шалашова Юлия Александровна
nbcxdgzqzw: 093-056-08-05
Fire_bull@ukr.net
 
22.04.2016-
без строку давност

ТОВ "Віденські булочки"

Громадське харчування - Руденко Вікторія Евгенівна
+380 50 193 7615
v.rudenko@videnski-bulochky.com.ua
20.04.2016-
без строку давності

ТОВ "ВАСИЛЬОК-ТРЕЙДІНГ"

Ресторанний бізнес -

Адміністратор, бармен, офіціант, кухар

Можливо без досвіду роботи

0677688852 044-540-99-25

19.04.2016-
без строку давності
 

White & Red

Call-центр
 
- Буров Вадим Александрович
+380995451389
burovv15@gmail.com
19.04.2016-
без строку давності

Всеукраїнська громадська організація «ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ» Ukrainian Public Organization «JOURN ALISTS AGAINST CORRUPTION»

Журналістика -

Журналіст (практика)

Пропозиція Всеурвїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" пропонує студентам проходження виробничої практики у підрозділах організації для отримання професійних навичок та набуття досвіду. 

+38 (093) 618.88.27 pero.kiev@gmail.com 
www.pero.org.ua

31.03.2016 -
без строку давності

Ломбард Диамантовий Дім

Фінанси Бажання опанувати професію

Касир-оцінювач

Адреса вакансії в інтернеті
тел.: 093.339.3253

31.03.2016-
31.12.2016
LLC Sun One Agency Забезпечення персоналом Знання англійської мови

Оператор колл-центру 

067 828 16 10 - Іванна Комаринська, менеджер з підбору персоналу

29.03.2016-
До закриття вакансії 
ТОВ "Зедазені" (ICgroup)  Будівництво та оптово-роздрібна торгівля Володіння ПК, грамотна мова, вміння та бажання спілкуватися з різними людьми, бажання навчатись та розвиватись. Готові взяти студента

Менеджер з персоналу. Повна або не повна зайнятість З/п за результатами співбесіди.

 +380 (96) 917 94 49 Олексій

28.03.2016-
До закриття вакансії 

Лісовий клуб

Ресторан / готель Профільна освіта, вміння читати технологічні карти, знання санітарних норм і техніки безпеки на виробництві, якісне приготування страв своєчасна закладка продуктів і точне дотримання розкладок, дотримання санітарного стану свого робочого місця, первинна обробка продуктів

Кухар-кондитер;  - Офіціанти; - бармени

Надаємо роботу в команді професіоналів, широкі можливості кар'єрного і професійного зростання, гідна і стабільна оплата праці.

Лісовий пивний клуб "Партизан" 12-й км Нової Обухівської траси, с. Романків т. 096 540 26 66 Віталій

15.03.2016-
12.12.2016
ТОВ "ЮНІОНТРЕЙД" Торгівля Ж/Ч. Без досвіду роботи. Знання ПК, української та російської мови. Особисті якості: організаторські та лідерські здібності, комунікабельність, відповідальність, активність, стресостійкість, націленість на результат, здатність до навчання

Помічник менеджера.

Умови праці: повна зайнятіть, Навчаємо. Графік роботи: пн.-пт. - з 8:00 до 17:00. Сб., Нд. - вихідний. Офіційне працевлаштування. З.п.- 5000 грн.

Севрук Татьяна, (050) 444-56-32

11.03.2016 -
без строку давності

ТОВ "БК "Класика обліку"

Надання бухгалтерських послуг -

Бухгалтер, помічник бухгалтера, бухгалтер на ділянку

0674624211 

08.03.2016 -
без строку давності

ПАТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК"

Банківські послуги Вища/незакінчена вища освіта. Комунікабельність. Уважність до деталей, акуратність. Високий рівень відповідальності.

Бухгалтер-касир відділення банку, спеціаліст з прождажів відділення банку

Менеджер з персоналу, Іванченко Олександра, +38 044 2011740;
+38 096 4348989 
Oleksandra.Ivanchenko@pravex.ua

25.02.2016-
31.12.2016
ZOOBONUS Торгівля


Позитивнийй настрій, відповідальність, охайність, грамотність. 

Продавець-консультант: з/п ставка + процент
 

Жук Надежда

+38 099 480 39 01
staffplus3901@gmail.com

23.02.2016-
без строку давності
ТОВ "Омега"  
 
Послуги,
мережа супермаркетів
Varus

 
Профільна освіта, бажано досвід роботи від 1 року
 

Завідувач харчовим виробництвом (кулінарія, кондитерка, випічка, м'ясо)

м. Київ. м. Дніпропетровськ. м. Кривий ріг. м. Першотравенськ. м. Запоріжжя. г. Павлоград

067-633-23-42 067-566-61-82

08.02.2016-
без строку давності

ТОВ "Імекс Трейд"

Імпорт і дистрибуція Вік від 18 років

Торговельні спеціальності, фінанси, економіка підприємства

Неповна зайнятість, оплата за домовленістю

Наталія 67 637 70 70,  044 245 55 42

04.02.2016-
без строку давності

ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агнція з повернення боргів"

Послуги,
фінанси, право
-

Вакансії: юрист, аналітик, бухгалтер, оператор

067-215-44-03 

04.02.2016-
без строку давності

Мафія

Ресторанний бізнес - Слободян Дарина Александровна
093-256-87-37 hr_manager@shf.com.ua
02.02.2016-
без строку давності
EY Аудиторські та консалтингові послуги

Стажер відділу з надання послуг у сфері управління персоналом

0444903026 Єлизавета Максимець 

26.01.2016
без строку давності
Алпакс Оптова торгівля


Порядність, організованість, відповідальність.

Менеджер з продажу, еккаунт-менеджер, бухгалтер первинної документації

+380674417393

20.01.2016 - без строку давності

17.07.2014
adv
48276
остання редакція 23.09.2016
adv