logo
Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту
logo
Кафедра фінансового аналізу та аудиту
img

Головна сторінка

фінансового аналізу та аудиту

Ми у Facebook: офіційна сторінка кафедри фінансового аналізу та аудиту   

Якщо ви в чесності моїй засумнівались
або у вмінні вести справи,
то запросіть найточніших аудиторів,
нехай пред’являть мені докази.


В. Шекспір, Життя Тимона Афінського,
акт ІІ сцена ІІ

Кафедру фінансового аналізу і контролю було створено у 1985 р. у результаті реорганізації кафедри бухгалтерського обліку та економічного аналізу.
Починаючи з 2016 р. і до сьогодні - кафедра фінансового аналізу та аудиту. Вона є випусковою для студентів зі спеціальності "Облік і оподаткування":
- за ступенем вищої освіти "бакалавр" (за спеціалізацією "Фінансовий контроль та аудит");
- за ступенем вищої освіти "магістр" (за спеціалізацією "Фінансовий аналіз та аудит").
Можливе продовження навчання в аспірантурі та докторантурі.

Кафедра фінансового аналізу та аудиту здійснює підготовку фахівців відповідно до укладених угод із Міністерством закордонних справ України, Рахунковою палатою України, Державною аудиторською службою України тощо. Навчання студентів здійснюється за сучасними навчальними планами, а комплекс профілюючих дисциплін ґрунтується на авторських методичних розробках.

Науково-педагогічний склад кафедри фінансового аналізу та аудиту сформований із високоосвічених фахівців. 100 % викладацького складу кафедри мають наукові ступені доктора та кандидата економічних наук. Значний практичний та науковий досвід роботи багатьох викладачів надає можливість здійснювати ефективне керівництво науковою роботою студентів, забезпечувати навчальний процес високоякісною методичною літературою, впроваджувати в нього різноманітні форми і методи, які дозволяють випускникам здобути ґрунтовні знання з базових дисциплін, розширити світогляд, вивчаючи світовий досвід, оволодіти професією на високому рівні та набути визнання своїх колег.

17.04.2013
JuliaGajdaj
8365
остання редакція 20.06.2018
42265